Opinie

  1. Strona Główna
  2. Opinie
Filter

Beata PęcakOrganizator imprez turystycznych oraz przewodnik beskidzki

"Cześć, mam na imię Beata. Lubię odkrywać różne miejsca. Podróżuję nie tylko po świecie, ale także po Polsce… Wszak Polska to świat, prawda? Warto o tym pamiętać. VoyageSide to znakomite miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo pomysłów na stworzenie dobrego planu świadomego zwiedzania. Ciekawostki, praktyczne wskazówki, wspaniałe zdjęcia i do tego jeszcze filmiki na youtube! Bardzo fajny jest podział tematyczny – przecież nie jesteśmy tacy sami. Tutaj każdy może coś dla siebie wyszukać. Zawsze, gdy wchodzę na tę stronę, to po chwili mam ochotę spakować się i ruszyć w Polskę natychmiast  Beata Pęcak"

Rafał Burczak

"Super stronka, super portal 🙂 Bardzo dużo podróżuje po Polsce i szczerze? Gdyby nie ta strona to nigdy nie dowiedziałbym się, że jest jeszcze tyle fantastycznych miejsc do zwiedzenia 🙂 Super, polecam wszystkim! Dużo informacji, dużo artykułów, filmików. Pełna Profeska :)"

Piotr Zyzak

"Cześć, portal VoyageSide to świetne miejsce w którym możesz znaleźć wiele interesujących i ciekawych miejsc do zwiedzania jak również atrakcyjna baza noclegowa. Korzystałem z niego podczas pobytu w Zakopanem, ułatwił mi wyszukanie dobrego noclegu jak również pomógł mi znaleźć wiele atrakcji turystycznych w regionie. gorąco polecam" Piotr Zyzak

Portal Turystyczny